مدیرکل زندانهای استان فرا رسیدن میلاد مولی الموحدین (ع) و عید نوروز را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان تهران ؛ مدیر کل زندانهای استان فرا رسیدن میلاد مولی الموحدین (ع) و عید باستانی نوروز و روز پدر  را تبریک گفت .

مصطفی محبی با تبریک اعیاد ملی و مذهبی پیش رو گفت : کلیه مسئولین و همکاران شاغل در زندانها اعم از مدیران ندامتگاه ها ،کارکنان اداری ، مراقبان  و پرسنل یگان حفاظت در هر پست و جایگاهی سختی ها و معضلات مربوط به حوزه زندانبانی را هر ساله تجربه می کنند و در پایان هر سال ؛ نوروز باستانی بهانه ای می شود برای عرض خسته نباشید به این قشر زحمت کش گمنام که همواره بنا به دلایل خاص تلاش هایشان تا حدود زیادی در جامعه مغفول می ماند .

مدیر کل زندانهای استان افرود : لازم است همکاران بدانند تلاش های شبانه روزی آنان در جهت اصلاح و تربیت و ضمیمه های مربوطه بر مسئولین ذیصلاح پوشیده نیست ؛ و زحمات این عزیزان همیشه قابل تجلیل می باشد .

وی تصریح کرد : خانواده این کارکنان بدون شک گاه از خود همکاران نیز متحمل آسیبهای احتمالی معضلات زندانبانی می شوند که جا دارد در اینجا از سعه صدر همسران و فرزندان همکاران در جهت پیشبرد اهداف عالیه نظام و در کنار آن نظام اصلاحی زندانهای استان تجلیلی مضاعف شود .

محبی در پایان خاطر نشان کرد با سرلوحه قرار دادن اوامر بنیانگذار انقلاب امام راحل (ره) ، مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) ، ریاست قوه قضائیه (دامه الظله) و همچنین فرمایشات ریاست سازمان زندانهای کشور همچون گذشته با توانی بیشتر و انگیزه ای اعلاتر به پیشبرد اهداف کلی و جزئی محوله که بر هر یک از اعضای خانوداه نظام زندانبانی محول شده است گام برداریم .

مدیر کل زندانهای استان : توامان شدن عطر نسیم بهاری و میلاد حیدر کرار را تقارن و حُسن اتفاقی زیبا دانست و اظهار امیدواری کرد سالی سرشار از طراوت نوروز و کرم مرتضوی باشیم .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*