مدیرکل زندان های استان تهران: برترین نماد احسان دستگیری از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد است

سیدحشمت اله حیات الغیب اظهار داشت: نیکوکاری که سرپرستی ۲۵ هزار کودک بی سرپرست را بر عهده دارد، به جمع نیکوکاران نمایندگی ستاد دیه استان تهران پیوست.

مدیر کل زندان های استان تهران با اعلام این خبر گفت: یکی از نیکوکاران این استان که سرپرستی ۲۵ هزار کودک بی سرپرست را بر عهده دارد، در پی فراخوان برگزاری گلریزان ماه رمضان امسال به صورت مجازی، به جمع نیکوکاران نمایندگی ستاد دیه استان تهران پیوست.

عضو هیأت امنای نمایندگی ستاد دیه استان تهران افزود: این نیکوکار پس از مشاهده دعوت و فراخوان برای آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد با واریز ده میلیون تومان به حساب این ستاد، بدهی دو نفر از زندانیان را پرداخت نمود تا در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان نزد خانواده خویش بازگردند.

وی ادامه داد: از جمله مفاهیم اخلاقی که در آموزه های دینی به خصوص قرآن کریم سفارش شده، احسان و نیکوکاری بوده و برترین نماد احسان دستگیری از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد است.

حیات الغیب همچنین گفت: در شرایط اقتصادی کنونی و بحران کرونا که بسیاری از خانواده ها به ویژه خانواده های زندانیانی که نان آور و سرپرستشان در زندان به سر می برد، با مشکل مالی مواجه شده اند، نجات این افراد و آزادی آنان از بسیاری آسیب ها ممانعت می کند.

بنا به این خبر شماره کارتهای  ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۷۵۹۱۶ نزد بانک ملی و ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۰۹۵۵۱۹ نزد بانک تجارت آماده دریافت این هدایا است. همچنین شماره تماس ۸۸۸۶۱۸۷۰ نمایندگی ستاد دیه استان تهران آماده پاسخگویی به سوالات نیکوکاران روزه دار می باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*