مدیر زندان رجایی شهر: سالم سازی محل زندگی مددجویان از اهم وظایف زندانبانی اسلامی است

با فرا رسیدن سال نو و آغاز بهار طبیعت، مددجویان زندان رجایی شهر با حضور بر سفره هفت سین یکی از اندرزگاهها برای مددجویان آرزوی موفقیت و آزادی و بازگشت به زندگی سالم نمود.
مدیر زندان رجایی شهر ضمن تبریک آغاز بهار ، زندگی دوباره و رویش مجدد طبیعت به مددجویان سر آغازی توام با سلامتی و موفقیت برای آنان آرزو نمود.
عزیزی در ادامه با اشاره به ضرورت سلامت جسم و روان زندانیان در طول دوران تحمل کیفر گفت: سالم سازی محیط و محل زندگی مددجویان از اهم وظایف زندانبانی اسلامی است.
مدیر زندان رجایی شهر گفت سال نو غالبا نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است آینده ای که همه امیدواریم و باید که بهتر از گذشته باشد.
وی در کنار سفره هفت سین اندرزگاه مددجویان با آرزوی موفقیت و آزادی و بازگشت به زندگی سالم برایشان گفت: در این فرصت ایجاد شده بر این باوریم که بر اساس پایه ریزی و بستر سازی مناسب می توان در نیل به اهداف عالیه سازمانی موفق عمل نمود.
مدیر زندان رجایی شهر تصریح نمود: نوروز یکی از عناصر هویت فرهنگی ایرانیان و بزرگ‌ترین میراث‌ معنوی ما مردم می باشد. این آیین کهن به عنوان یکی از مولفه‌های تحکیم ارتباطات و میراث بزرگ فرهنگی و معنوی حلقه‌ اتصال نسل‌ها با یکدیگر است.
وی در پایان گفت: امیدوارم در سال جدید با اتکاء به خداوند متعال و در چارچوب قوانین و مقررات ضمن ارائه خدمات بهتر در بخش زندانبانی اسلامی، شاهد موفقیت و سلامتی همه مردم باشیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*