مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان با خانواده های مددجویان رجایی شهر دیدار کرد

به منظور حمایت از خانواده مددجویان و کاهش آسیب ناشی از محبوس شدن سرپرست خانواده، باقری مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان مرکز با حضور در سالن ملاقات زندان رجایی شهر به درخواستهای آنان رسیدگی نمود.
مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان مرکز  در دیدار با خانواده های مددجویان زندان رجایی شهر گفت: مددجویان جزء شهروندان جامعه محسوب می شوند و  دارای حقوق هسند و ما باید نسبت به احقاق حقوق آنان با الگو برداری از سیره و روش معصومین (ع) عمل نماییم.
باقری که به منظور رسیدگی به درخواستهای خانواده ها در سالن ملاقات این زندان حضور یافته بود، در ادامه افزود: شناسایی خانواد ه های بی بضاعت مددجویان و عنایت به آنان در اولویت کاری مددکاران انجمن حمایت و زندانها قرار دارد.
وی همچنین گفت: انجمن حمایت از زندانیان با برنامه ریزی مدون و تعامل بیشتر با سایر نهادها می تواند به یاری و کمک این افراد و خانواده های آنان  همت گماشته تا از این طریق میزان آسیب پذیری اجتماعی این اقشار را کاهش یابد.
مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان مرکز با تأکید بر ضرورت برنامه های حمایتی خانواده های زندانیان گفت: ما موظفیم با جذب منابع مالی، حمایت ها و خدماتی که اشتغال زندانیان را در پی دارد، گام مهمی در کاهش آسیب زندانیان و خانواده های آنان بر داریم.
شایان ذکر است ۳۸۰ نفر از خانواده مددجویان زندان رجایی شهر تحت پوشش انجمن حمایت مرکز می باشند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*