مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان مرکز با مددجویان کانون اصلاح وتربیت دیدار کرد

جبار باقری در راستای تعامل بهتر و هماهنگی بیشتر میان انجمن حمایت از زندانیان مرکز و کانون و ارائه خدمات به مددجویان از قسمت های مختلف این مرکز  بازدید نمودند.

مدیر کانون اصلاح وتربیت ضمن خوش آمدگویی به تشریح عملکرد و اقدامات انجام شده در کانون  گفت:  برگزاری برنامه های فرهنگی در  راستای اصلاح وتربیت مددجویان گام موثری می تواند برای بازگشت سعادتمندانه آنان به آغوش گرم خانواده باشد.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان گزارشی از برنامه های مشترک آموزشی و  فرهنگی انجمن حمایت از زندانیان ارائه نمود و افزود : ارتقای سطح آگاهی و اطلاعات مددجویان و اصلاح وتربیت و جامعه پذیری آنان گام موثری برای کشورمان هست و لذا کمک های انجمن حمایت می تواند در این موضوع نیز حائز اهمیت باشد.

جبار باقری با اشاره به میزان بالای کمک ها و مساعدت انجمن گفت : مصمم به ارائه خدمات متنوع در حوزه های بهداشتی ، رفاهی ،فرهنگی و اجتماعی و آموزشی هستیم و دراین امر خطیر از تمام ظرفیت و استعداد انجمن حمایت و خیرین عزیز و سایر نهاد های متولی  خواهانیم.

وی در ادامه بیان نمود: تاکنون بسیاری از مددجویان دارای جرائم غیر عمد ،مالی و نظایر آن ، به لطف خداوند متعال با مشارکت خیرین آزاد و به کانون گرم خانواده های خود باز گشته اند و امید است این روند با قوت و قدرت بیشتری ادامه داشته باشد.

شایان ذکر است  در این بازدید، راهکارها و پیشنهاداتی در زمینه کمک به مددجویان بی بضاعت و خانواده های آنان مطرح شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*