مدیر ندامتگاه ورامین با رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران و شهرستان ورامین دیدارکرد


به گزارش روابط عمومی ندامتگاه ورامین، عباس اسکندری مدیرندامتگاه ورامین جهت تعاملات فرهنگی و میان دستگاهی با حجه الاسلام محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران و شهرستان ورامین دیدار کرد.
در این دیدار اسکندری با اشاره به وضعیت فرهنگی ، اجتماعی و خانوادگی مددجویان از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خواست تا چتر حمایتی خود را بر مراکز آموزشی و اصلاحی بازتر کنند.
اسکندری خاطر نشان کرد، اگرچه رسالت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، مدیریت و برنامه ریزی مناسبتهای ملی و مذهبی است، اما شک نداریم که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بعنوان نقطه اتصال ادارات و دستگاههای اجرایی کشور نقش بسزایی را به خود اختصاص داده است.
وی از این حلقه ی اتصال بعنوان عنصری با ارزش جهت پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی و احیاء فرهنگ دینی و اسلامی یاد کرد.
در ادامه این دیدار حجه الاسلام محودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران و شهرستان ورامین، با اشاره به زحمات سازمان زندانها در حوزه اصلاح و تربیت مجرمین، از پرسنل سازمان زندانها بعنوان سربازان گمنام و خدوم این مرز و بوم یاد کرد و یادآور شد، اگر همین جانفشانی ها و کنترل های لحظه به لحظه مجرمین بزهکار نبود، الان مردم در سطح جامعه نمیتوانستند به آسودگی و التیام خاطر زندگی کنند.
حجت الاسلام محودی خاطر نشان کرد، ما امروزه خرسندیم که فضای ندامتگاهی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ، یک فضای اصلاحی و آموزشی است.