مدیر ندامتگاه ورامین با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان ورامین دیدار کرد


به گزارش روابط عمومی ندامتگاه ورامین، عباس اسکندری مدیر ندامتگاه ورامین به همراه جمعی از همکاران با حضرت آیت الله محمودی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان ورامین دیدار کرد.
در این دیدار حضرت ایت الله محمودی ضمن ابراز خرسندی از توجه ویژه زندانها به رهنمودهای بزرگان دینی در مقوله حفظ کرامت انسانی و رسیدگی فرهنگی به مددجویان، نگاه اصلی اسلام را بر محور حبس زدایی و رافت قلمداد کرد.
وی سرکشی و رسیدگی  لحظه ای مسئولان قضا از زندانها را خواستار شد و افزود، مبادا لحظه ای از مسئولیتی که بر ما نهاده شده غافل شویم چراکه عذابی دنیوی و اخروی در بر دارد.
در ادامه این دیدار عباس اسکندری مدیر ندامتگاه ورامین بیانات و نصایح علما را چراغ راه مدیران در جای جای زندگی خواند و خاطرنشان کرد: تمامی خدمتگزاران در بخشهای مختلف زندان با نگاه اصلاح و تربیت و به نوعی دانشکده ای مسیر را دنبال می کنند.
اسکندری از نگاه فرهنگی و اصلاحی مدیران دستگاه قضا و سازمان زندانها قدردانی بعمل آورد و گفت: جامعه ی ما در آستانه عبور از تحولی عظیم در عرصه ی فرهنگی است که نمیتوان لحظه ای از آن غافل شد.
چراکه این پیچ خطرناک و مسیر ناهموار بگونه ایست که باید با همت مسئولان و دست اندرکاران با کمترین هزینه و خسارت، از آن عبور کنیم.
شایان ذکر است امام جمعه ورامین ضمن تشکر و قدردانی از حضور مدیر ندامتگاه ورامین، از ادامه این نشستها استقبال کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*