مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران: با شروع دهه کرامت، نیکوکاران بدهی چهارده نفر از زندانیان نیازمند را پرداخت نموده اند

با شروع دهه کرامت و به تأسی از شیوه و منش ائمه اطهار و سیره رضوی (ع)، نیکوکاران استان تهران، بدهی چهارده نفر از مددجویان نیازمند جرایم غیرعمد را پرداخت کرده اند.

به گزارش روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان تهران، منوچهر رحمانی با اعلام این خبر گفت: با ورود نیکوکاران به عرصه حمایت از مددجویان بی بضاعت بدهکار و جرایم غیر عمد، شاهد کاهش چشمگیر آسیب‌های اجتماعی نیز خواهیم بود. زیرا مردم در روند کمکهای مالی، با عواقب ناآگاهی از مسائلی مانند قوانین چک و سفته، صندوقهای قرض الحسنه خانگی، عدم رعایت نکات ایمنی در کارگاهها یا عواقب نداشتن بیمه آشنا شده، در سطح جامعه منعکس می نمایند.

 مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران افزود: تمام مفاهیم سازنده‌ فرهنگ اسلامی، در این دهه بیشتر تداعی می‌شوند چرا که حضرت معصومه(س) و امام رضا (ع) مظهر نیکی و بخشندگی به نیازمندان هستند.

وی ضمن اعلام این که به همت ستاد دیه استان تهران، نیکوکاران از روز میلاد حضرت معصومه (س) تاکنون با اهدای کمکهای خویش، چهارده نفر را آزاد کرده اند گفت: این روند تا پایان دهه کرامت و روز میلاد امام رضا (ع) به صورت ویژه ادامه دارد و منتظر حضور بیشتر نیکوکاران و آزادی بیشتر زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد هستیم،  علاوه بر این کمک و دستگیری از زندانیان نیازمند مختص ایام خاص نیست و نمایندگی ستاد دیه استان تهران آماده جذب این کمکها در طول سال بوده، در مقابل پاسخگوی تک تک نیکوکارانی است که با انفاق مال، پیگیر آزادی زندانیان هستند.

بنا به این خبر، نیکوکاران همواره می توانند با شماره حساب ۱۴۱۴ بانک تجارت، شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۰۹۵۵۱۹ یا شماره گیری#۱۴۱۴*۷۳۳*  از طریق تلفن همراه کمکهای خود را به زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد اهداء نمایند. همچنین در صورت تمایل ضمن مراجعه حضوری به ستاددیه استان تهران واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، نبش اعرابی ۶، پلاک ۲۵، طبقه سوم، شماره تلفن ۸۸۸۶۱۸۷۰ و یا سایت این ستاد به نشانیwww.tehipro.ir  با فعالیتهای این نمایندگی و نیز نحوه ارسال کمکهای مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*