مدیر کانون اصلاح وتربیت با امام جمعه بخش کن شهر تهران دیدار نمود

در راستای تعامل و همکاری و ارتباط با نهادهای مردمی، محسن شمس زارع مدیر کانون  به همراه معاون سلامت ، اصلاح وتربیت این مرکز با حجت الاسلام و المسلمین صالح نیا امام جمعه بخش کن شهر تهران به بحث وتبادل نظر پرداختند.

در این دیدار که در دفتر امام جمعه برگزار شده بود، مدیر کانون اصلاح و تربیت تهران به تشریح عملکرد و اقدامات انجام شده در کانون پرداخته، گفت: از حداکثر ظرفیت خود برای اصلاح و تربیت، احیاء شخصیت و مسئولیت پذیری بعنوان یک شهروند خوب و باز اجتماعی نمودن مددجویان و کاهش جمعیت کیفری کانون از طریق تاسیسات قضائی و پتانسیل خیرین استفاده می کنیم.

مدیر کانون در ادامه عنوان کرد: فراهم کردن زمنیه های اشتغال مددجویان چه در داخل و چه در مراکز خارج از کانون، از برنامه های  کاهش آسیب این مرکز می باشد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین صالح نیا امام جمعه کن ضمن قدردانی از اقدامات اصلاحی و تربیتی بعمل آمده در کانون عنوان کرد: حمایت و کمک به مددجویان و خانواده آنان امری خداپسندانه می باشد و باید اصلاح و تربیت سرلوحه کار سازمان زندانها باشد.

امام جمعه بخش کن همچنین اشاره نمود: پرکردن اوقات فراغت و اشتغال مددجویان به صورت هدفمند و برنامه ریزی شده یکی از ارکان بازگشت سعادتمندانه آنان به جامعه را فراهم می نماید.

در پایان امام جمعه بخش کن آمادگی خود را برای هر گونه همکاری در راستای اصلاح وتربیت و بازاجتماعی نمودن مددجویان را اعلام نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*