مدیر کانون اصلاح و تربیت : بازدیدهای هفتگی مسئولین با مددجویان مسبب تسهیل در روند قضایی و آرامش روانی آنان می شود


دیدار هفتگی مدیر کانون اصلاح و تربیت تهران به همراه معاونین و مددکاران که بصورت چهره به چهره و همراه با بازخوانی پرونده قضایی آنان برگزار شد مورد استقبال مددجویان این کانون قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی کانون ، علی رستمی مدیرکانون اصلاح و تربیت تهران ضمن اعلام این مطلب تصریح کرد: در این بازدیدها که در راستای سیاستهای ریاست سازمان و راهکارهای مدیرکل  زندانهای استان برگزار می شود کلیه معاونین و کارگروهی متشکل از مددکاران و روانشناسان به صورت چهره به چهره و فرد به فرد با مددجویان به گفت و گو می نشینند . این کارگروه در طول بازدید خود ضمن استماع درخواست های آنان آخرین وضعیت قضایی و اقدامات به عمل آمده به مددجویان ابلاغ می کنند و همچنین در این دیدارها اطلاعاتی که لازم است مددجو یا خانواده وی پیگیری کنند در اختیار آنان قرار داده می شود.
رستمی افزود: پیگیری درخواست های مددجویان درباره اسکان و نیازهای روزمره آنان در همین کارگروه به معاونین ارجاع داده شده و وضعیت قضایی و خدمات اجتماعی نیز با نظارت رئیس اداره قضایی و مددکاران مورد بررسی قرار می گیرد.
مدیرکانون اصلاح و تربیت تهران در خاتمه گفت: بازدیدهای هفتگی علاوه بر اینکه اطلاع رسانی و خدمات کانون را ارتقاء داده است موجب آرامش روحی و اطمینان مددجویان می شود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*