مدیر کل اتاق بازرگانی استان تهران ده هزار ماسک به زندانیان رجایی شهر اهداء کرد

به منظور پیشگیری و مقابله با شروع اپیدمی کرونا دکتر عشقی مدیر کل اتاق بازرگانی و صنایع، معادن و کشاورزی استان تهران،ملزومات بهداشتی به زندان رجایی شهر اهداء نمود.
مدیر زندان رجایی شهر ضمن تشریح کلیه اقدامات انجام شده در زمینه های مختلف برای مددجویان گفت: زندانیان نیز همانند سایر شهروندان از حقوق شهروندی برخوردار می باشند.

عزیزی ادامه داد: کلیه اقدامات صورت پذرفته در راستای حفظ سلامت مددجویان از وظایف مسئولین و کارکنان زندان به‌ عنوان متولی نگهداری آنان امری اجتناب ناپذیر است.
در این دیدار، مدیر کل اتاق بازرگانی و صنایع، معادن و کشاورزی استان تهران هدف از اهداء ملزومات بهداشتی را پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در راستای ایجاد سلامت مددجویان مطرح نمود.

دکتر عشقی هدف از اجرای طرح فوق را برنامه های پیشگیرانه از طریق ضدعفونی‌کردن روزانه و مستمر محل اسکان مددجویان و قسمتهای مختلف و تسهیل دسترسی زندانیان به ملزومات بهداشتی دانست که میتوان از ورود ویروس کرونا به زندان جلوگیری کرد.
مدیر کل اتاق بازرگانی و صنایع، معادن و کشاورزی استان تهران، ارائه آموزش‌های لازم به زندانیان و زندانبان‌ها برای خودمراقبتی و همچنین کنترل وضعیت سلامت مددجویان را از وظایف مهم کادر درمانی زندان برشمرد.
دکتر عشقی در خصوص ضرورت توجه ویژه به وضعیت زندان‌ها در زمان اپیدمی‌شدن بیماری کرونا گفت: برخورداری از سلامتی و زندگی سالم از حقوق مسلم شهروندی مددجویان محسوب می گردد.
لازم به ذکر است مدیر کل اتاق بازرگانی و صنایع، معادن و کشاورزی استان تهران تعداد ۱۰۰۰۰ عدد ماسک، دستکش، مواد ضدعفونی کننده دست و سطوح و همچنین یک دستگاه آمبولانس با تجهیزات کامل به زندان رجایی شهر اهداء نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*