مدیر کل زندانهای استان از مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ بازدید نمود

به گزارش روابط عمومی مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ محبی مدیرکل زندانهای استان از قسمت های مختلف مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ بازدید نمود


در این بازدید مدیر کل زندانهای استان به همراه مسئولین بهداشت و درمان و فنی و مهندسی اداره کل و در معیت سرپرست مجتمع از قسمت های مختلف مجتمع از جمله یگان حفاظت، سالن ملاقات، بندها، بهداری، مجموعه فرهنگی، آشپزخانه و قسمت های دیگر بازدید نمود.
در جلسه ای که بعد از این بازدید برگزار شد فرزادی سرپرست مجتمع شرحی را از مهمترین اقدامات فرهنگی و تربیتی و عمرانی انجام شده در مجتمع که در جهت توجه به رفاهیات زندانیان بوده را به سمع و نظر مدیر کل زندانهای استان رساند.


محبی با اشاره به اقدامات انجام گرفته، از تلاشهای مسئولین مجتمع در این زمینه تشکر و قدر دانی نمود. وی با اشاره به جدیت و پیشرفت در کارها با اشاره به مباحث بهداشت و درمان، اعزام و بدرقه، شورای حل اختلاف، مباحث اجرای احکام و سایر موارد اهتمام جدی در این مباحث را خواستار شد و بر ادامه این تلاشها در جهت ارتقاء خدمات رسانی به مددجویان تاکید نمود.
شایان ذکر است در این بازدید از روند تجهیز پاویون پزشکان در بهداری واحد ۴ بازدید شد و مقرر شد پاویون واحدهای دیگر نیز مجهز شوند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*