مدیر کل زندانهای استان تهران ارتقای کیفیت خدمات رفاهی و بهداشتی مددجویان را اولویت مهم برنامه کاری خود اعلام کرد

مدیر کل زندانهای استان تهران در جلسه شورای معاونین که در ندامتگاه قزلحصار برگزار شد، گفت: هر یک از کارکنان اداره کل، در هر پست و مقامی وظیفه دارد با عزمی جهادی در راستای حفظ حقوق شهروندی، کرامت انسانی و بازگشت سالم مددجو به جامعه کوشش نماید.

سید حشمت اله حیات الغیب در ادامه افزود: مددجویان در زندانها امانت های جامعه محسوب می شوند و بایستی در کنار هم و با حرکت جهادی برای امداد و کمک به این قشر ضعیف و آسیب دیده بکوشیم.

وی ضمن تأکید بر تلاش جهت رسیدن به اهداف متعالی اصلاحی و تربیتی سازمان زندانها افزود: ما در طول سالهای گذشته به ویژه زمان دفاع مقدس، ثابت کرده ایم که می توانیم بدون هیچ چشم داشتی مشکلات را از پیشرو برداریم و الان نیز بایستی برای ارتقای سلامت جامعه، در سنگر اصلاح و تربیت بیش از گذشته تلاش کنیم تا با ایجاد فضای آموزشی و تربیتی، مددجویان را سالم و سعادتمند به جامعه برگردانیم.

مدیر کل زندانهای استان تهران، بهسازی اماکن، ارتقاء رفاه و کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی و نیز تأمین پوشاک مددجویان بی بضاعت را جزء اولویت های برنامه خود اعلام کرد و اظهار داشت : هر یک از کارکنان اداره کل، در هر پست و مقامی وظیفه دارد با عزمی جهادی در راستای حفظ حقوق شهروندی، کرامت انسانی و بازگشت سالم مددجو به جامعه کوشش نماید. زیرا ارائه خدمات باکیفیت مطلوب و مطابق با استانداردهای حرفه ای در حوزه زندانبانی حائز اهمیت است.

گفتنی است مدیر کل زندانهای استان تهران و اعضای شورای معاونین از خوابگاههای مددجویان، سربازان و بخش های بهداشت و درمان، کلاسهای فرهنگی، کارگاههای اشتغال و حرفه آموزی و اماکن دیگر ندامتگاه قزلحصار بازدید نمودند. همچنین در خصوص مسائل و مشکلات این ندامتگاه مصوبات مهمی در جهت پیشبرد اهداف و ارتقاء مجموعه به تصویب رسید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*