مدیر کل زندانهای استان تهران: حضور قضات در زندانها موجب تعیین تکلیف افراد تحت قرار می شود

مهرانگیز سرپرست دادسرای ناحیه ۲۰ و فیروزجائی سرپرست دادیاری نظارت بر زندان به همراه مدیر کل زندانهای استان تهران از اردوگاه فشافویه بازدید نمودند.

در دیدار مهرانگیز سرپرست دادسرای ناحیه ۲۰ و فیروزجائی سرپرست دایره نظارت بر زندانیان استان تهران از اردوگاه فشافویه، سیدحشمت اله حیات الغیب با اشاره به ضرورت حضور قضات در زندانها به منظور بررسی پرونده های زندانیان حوزه های مربوطه اظهار داشت: این روند موجب آرامش روانی آنان شده، از مراجعه تعداد زیادی از خانواده ها به مراجع قضایی جلوگیری می‌کند.

مدیر کل زندانهای استان تهران، ضمن اشاره به آثار مثبت رفع مشکلات قضایی مددجویان افزود: حضور قضات در زندانها موجب تعیین تکلیف زندانیان تحت قرار و رفع مشکلات آنان می شود و می توانیم شاهد کاهش جمعیت کیفری باشیم که غیر از بازگشت زندانی و نان آور نزد خانواده، بسیاری از هزینه های نگهداری وی نیز از روی دوش سازمان و دولت برداشته می شود.

بنا به این خبر، مهرانگیز ضمن تقدیر از مدیر اردوگاه فشافویه و کارکنان آن مجموعه، با مثبت ارزیابی نمودن برنامه اداره کل زندانهای استان تهران در جداسازی زندانیان معتاد متجاهر در این اردوگاه، آمادگی خود را جهت رفع مشکلات قضایی آنان و بازگشت سالم به جامعه اعلام کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*