مدیر کل زندانهای استان تهران در بازدید از زندان رجایی شهر: برقراری نظم و امنیت پایدار زمینه ساز اجرای موفق برنامه های اصلاحی و تربیتی در زندانهاست

با هدف بررسی وضعیت امنیتی و خدمات زندانبانی به مددجویان، مدیرکل زندانهای استان تهران شبانه از زندان رجایی شهر بازدید کرده، روند فعالیتهای انجام شده را مثبت ارزیابی نمود.

سیدحشمت اله حیات الغیب در بازدید از زندان رجایی شهر که شبانه و به طور سرزده صورت گرفت، اظهار داشت: برای ایجاد محیطی امن هم برای خود زندانیان و هم جامعه، تمام کارکنان تلاش می کنند تا در سایه این امنیت، زمینه های رشد و بازسازی شخصیت و بازگشت سالم به جامعه ایجاد شود.

مدیر کل زندانهای استان تهران افزود: تأمين امنيت زندان به معنی محروم ساختن زنداني از خدمات اجتماعی مانند آموزش های تحصیلی، مهارتی و شغلی و نیز خدمات بهداشتی و رفاهی نيست، بلكه در راستای برنامه تربیتی و اصلاحی بایستی اقدامات تأمینی و نظارتی نیز گسترش یابد تا زندانی در سایه امنیت از این خدمات استفاده کند.

وی ادامه داد: برقراری نظم و امنیت پایدار در زندان، زمینه ساز اجرای موفق برنامه ها و اقدامات اصلاحی و تربیتی است و در این زمینه همکاری متقابل زندانی و کارکنان زندان به این روند سرعت می بخشد.

بنا به این خبر، مدیر کل زندانهای استان تهران در بازدید شبانه از زندان که با هدف بررسی وضعیت امنیتی و خدمات زندانبانی به مددجویان صورت گرفت، روند فعالیتهای انجام شده در بخشهای امنیتی و اصلاحی و تربیتی را مثبت ارزیابی کرده، مشکلات زندانیان را بررسی و راهکارهای لازم را ارائه نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*