مدیر کل زندانهای استان : مراکز زندانهای استان به دستگاه کاوشگر مواد مخدرتجهیز می شوند

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان تهران ،مدیر کل زندانهای استان  از تجهیز اردوگاه محکومان مواد مخدر و زندان های استان  به دستگاه کاوشگر مواد مخدر  خبر داد.

محبی با اعلام این خبر افزود: در جلسه ای که با حضور کلیه فرماندهان یگان حفاظت زندان های استان تهران در محل سالن اجلاس اردوگاه فشافویه برگزار گردید ضمن معرفی دستگاه توسط نماینده شرکت تولید کننده به بررسی عملکرد محصول و ارائه آموزشهای لازم در جهت تجهیر زندان های استان تهران پرداخته شد.

وی در ادامه افزود : دستگاه کاوشگر مواد مخدر  با قابلیت شناسایی کلیه مواد مخدر  به صورت موردی و یا ترکیبی با بهره گیری از توانایی عدم تداخل اثرات ناشی از تعدد مواد مخدر بر روی دستگاه و قابلیت تفکیک و شناسایی از یکدیگر می باشد. که امیدواریم با تجهیز زندان ها به این گونه ابزار و دستگاه های پیشرفته  گامهای موثر و بزرگی در زمینه کاهش آسیب و باز اجتماعی نمودن زندان ها برداشته  شود.

مدیر کل زندانهای استان  یادآور شد: شناسایی هدف بدون نیاز به تماس فیزیکی تخمین میزان مواد مخدر کشف شده با قابلیت شناسایی از هر نوع استتار ایجاد شده در دور هدف  ار قبیل فلز بتن و حتی سرب و شناسایی اهداف ثابت و متحرک از دیگر ویژگی های این دستگاه می باشد که در سهولت انجام کار کمک بسیاری خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*