مراسم احیاء در اندرزگاه های مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ با هماهنگی های انجام شده با واحد فرهنگی و تربیتی مجتمع و با حضور روحانیون، مراسم شب های احیاء در فضایی با شکوه و معنوی و با حضور جمع کثیری از مددجویان برگزار شد.
فرزادی مدیر مجتمع با اعلام این خبر گفت: با برنامه ریزی های انجام شده جهت بهره مندی هر چه بهتر مددجویان از فیوضات این شب هابی عزیز، روحانیون مستقر در اندرزگاه ها در لیالی قدر مددجویان را به انجام اعمال مخصوصی از جمله طلب توبه واستغفار سفارش نموده تا از ویژگی های این شب های با عظمت که لحظات تصمیم گیری وساختن زندگی جدیدی توام با معنویت و اخلاق وعاری ازهرگونه زشتی وتباهی می باشد استفاده کنند.


مدیر مجتمع ادامه داد: جهت بهره مندی کامل مددجویان از فیوضات این شبها برنامه های زیر را برای شبهای نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم پیش بینی نمودیم که در سطح کلیه اندرزگاه ها اجراء شد.
– شب نوزدهم ماه مبارک رمضان برنامه قرائت سوره انعام، قرائت دعای جوشن کبیر ، برگزاری مراسم احیا و به سر گرفتن قرآن
– شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان، شب شهادت امیرالمؤمنین (ع): قرائت سوره الرحمن، قرائت دعای جوشن کبیر ، برگزاری مراسم احیا و به سر گرفتن قرآن
– شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان: قرائت سوره مائده،دعای جوشن کبیر، برگزاری مراسم احیا و به سر گرفتن قرآن
لازم به ذکر است مرثیه سرائی ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت(ع)و برگزاری مراسم سخنرانی روحانیون از جمله برنامه های دیگری بود که در این شب ها برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*