مراسم تجلیل از جانبازان سرافراز در زندان رجایی شهر برگزار شد

در سالروز میلاد مسعود حضرت عباس(ع) بزرگ جانباز و علمدار عاشورا طی مراسمی ازجانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس با حضور سرپرست ، معاونین و مسئولین زندان رجایی شهر تقدیر بعمل آمد .
به گزارش روابط عمومی زندان رجایی شهر،ضیایی سرپرست زندان ضمن تبریک ولادت با سعادت علمدار کربلا با اشاره به رشادت های حضرت عباس (ع) گفت : جانبازان منش ایشان ر ا سر لوحه راه خود قرار دادند و پرچم جمهوری اسلامی را زنده نگه داشتند.
سرپرست زندان رجایی شهر در ادامه افزود: امنیت امروز ما مدیون رشادت های ایثارگران عزیز در طول ۸ سال جمگ تحمیلی است که با از خود گذشتگی درس فداکاری و ایثار را به جامعه اسلامی آموختند.
وی با اشاره به این که در حال حاضر دفاع از اسلام فراتر از مرزها رفته گفت : باید قدر شناس کسانی باشیم که برای دفاع از اسلام ، وطن ، ناموس و … جان خودرا به خطر انداختند و جانانه جنگیدند.
ضیایی گفت: امروز اگر نام جمهوری اسلامی با عزت و افتخار در تمام عالم می درخشد مرهون صبر، استقامت و ایثار و فداکاری جانبازان و ایثارگران است.
سرپرست زندان رجایی شهر افزود: مهمترین ویژگی های جانبازان و ایثارگران ایمان به خدا، دلدادگی و عشق نسبت به اهل بیت و ائمه معصومین(ع) و تبعیت از ولایت فقیه است.
وی با اشاره به اهمیت و جایگاه والای جانبازان درفرهنگ انقلاب اسلامی به عنوان اسوه های ایثار و مقاومت افزود:جانبازان، نشانه هایی ازمردانگی و رشادت و یادگارانی گرانقدر از دوران دفاع مقدس به شمارمی آیند که امنیت وآسایش امروز ایران اسلامی،دستاورد گرانبهای تلاش وفداکاری این عزیزان وشهدای گرانقدرمیهن است .
گفتنی است در پایان مراسم با اهداء لوح تقدیر و کارت هدیه از کارکنان جانباز شاغل در زندان رجایی شهر تجلیل بعمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*