مراسم جشن ميلاد پیامبر اکرم در زندان رجایی شهر برگزار گردید

به مناسبت هفدهم ربیع الاول سالروز میلاد با سعادت پیامبر مهربانیها حضرت محمد (ص) و سلاله پاک ایشان امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت مراسم جشنی با حضور سرپرست، مسئولین، کارکنان  و مددجویان در زندان رجایی شهر برگزار گردید.

در این مراسم عزیزی سرپرست زندان ضمن تبریک ولادت با سعادت خاتم النبیین محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق(ع) رئیس مذهب تشییع گفت: انبیاء و اولیای الهی جامع فضائل و مناقب و شایسته ترین انسان های عصر خود بوده و حقیقت جویان و سعادت طلبانی که از وجدانی آگاه و پویا برخوردار بوده اند.

وی در ادامه افزود: انسان برای دستیابی به مدارج بالاتر اخلاقی و تربیتی در زندگی، نیازمند الگو و سرمشقی مطمئن است. مطابق آیات قرآن کریم و روایات پیشوایان دینی و ائمه معصومین(ع)، نیکوترین و مناسب ترین  الگو رسول گرامی اسلام(ص) است.

سرپرست زندان رجایی شهر گفت: از دیدگاه اسلام، انسان موجودی اجتماعی و تربیت‏پذیر است که تعالی، رشد و شکوفایی اخلاقی وی در بستر جامعه صورت می‏گیرد. از این ‏رو توصیه ‏های اخلاقی و تربیتی خاصی را  برای ظهور استعدادها و توانایی ‏های انسان، ارائه نموده است.

عزیزی تصریح نمود: رمز پيروزى رسول اكرم صلى الله عليه و آله وسلم  بر مبنای محبت واخلاق حسنه بوده است . پیامبر اسلام(ص) با جاذبه ‏هاى اخلاقى  مانند تواضع، محبت‏، مهربانى، عفو و گذشت آميخته با شجاعت و شهامت دل­ها را به سوى خود جذب مى‏ كرد.

شایان ذکر است مراسم جشن میلاد پیامبر اسلام(ص) و امام جعفر صادق (ع) با مولودی خوانی و شرکت جمع کثیری از مددجویان در زندان رجایی شهر برگزار گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*