مراسم سوگواري شهادت رئيس مذهب شيعه در زندان رجایی شهر برگزار گردید

به مناسبت شهادت رئيس مذهب شيعه، حضرت امام جعفر صادق (ع) مراسم عزا داری و سوگواري مددجویان با رعایت موارد بهداشتی و طرح فاصله گذاری درمحل دارالقرآن زندان رجایی شهر برگزار گردید.
مدیر زندان رجایی شهر ضمن تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت گفت: امام صادق (ع) جز مدرسین مؤسس مدارس فکری و مکاتب عقلی در جهان به شمار می آید.
عزیزی در ادامه افزود: حضرت امام جعفرصادق (ع) روش تدریس و سلوک اجتماعی خاص خود را داشت که امروزه باید الگوی ما قرار گیرد. حلم، بردباری و آرامش از صفات بارز آن حضرت بود.
وی گفت: امام صادق (ع) در طول ۳۴ سال امامت خود با مجاهدت‌های علمی و دينی، مكتب جعفری را پايه‌گذاری كرد. ايشان شريعت دین اسلام و مكتب تشيع را احيا و مانع از نابودی شيعه شد.
مدیر زندان رجایی شهر ضمن دعوت مددجویان به بهره مندی و الگو برداری از خصایص و محامد ائمه اطهار(ع) زهد، انفاق، علم فراوان، عبادت بسیار و تلاوت قرآن را از صفات بارز امام ششم شیعیان دانست.
شایان ذکر است مراسم سوگواری شهادت امام ششم شیعیان با حضور قریب به ۱۸۰ نفر از مددجویان با مرثیه سرایی خادمین اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در محل دارالقرآن زندان رجایی شهر برگزار گردید .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*