مراسم سوگواری شهادت امام یازدهم شیعیان در زندان رجایی شهر برگزار گردید

 همزمان با سالروز شهادت یازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام حسن عسگری(ع) مراسم عزاداری و سوگواری با حضور مددجویان در محل دارالقرآن شهید لاجوردی زندان رجایی شهر برگزار گردید.

در این مراسم عزیزی سرپرست زندان ضمن تسلیت سالروز شهادت یازدهمین امام و پیشوای شیعیان گفت: امام حسن عسگری (ع) از شایستگی پیشوایی امت برخوردار بودند زیرا پاکی ، وقار ، صیانت نفس ، زهدوبی رغبتی به دنیا، عبادت و  اخلاق نیکو از خصایص بارز ایشان بود.

سرپرست زندان رجایی شهر زندان با بیان فضائل اخلاقی امام یازدهم شیعیان حاضرین را به الگو برداری از نحوه زندگی بزرگان دین وشریعت دعوت نمود.

وی گفت: ارتقاء ایمان در افراد نتیجه خردمندی و تعمق فکری آنان در کلیه امور است در این جا عقل و احساس با پشتوانه خرد انسانها را به سعادت دنیوی و اخروی سوق می دهد.

عزیزی در ادامه افزود:  بهترین راهکار جهت اصلاح وتربیت و بهینه سازی اوقات فراغت مددجویان مطابق با دستورالعملهای سازمانی آشنایی با سیره و زندگی ائمه اطهار(ع) از طریق آموزش و مطالعه  جهت تغییر نگرش آنان می باشد.

سرپرست زندان رجایی با اشاره به آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) گفت: آغاز ولایت امام دوازدهم (عج) نه تنها نخستین روز امامت امام عصر علیه السلام است، بلكه آغاز دوره ای حیاتی و مهم برای ما شیعیان به شمار می آید.

شایان ذکر است مراسم عزاداری شهادت امام حسن عسگری (عج)  با بیش از ۲۰۰ مددجو در محل دارالقرآن شهید لاجوردی برگزار گردید. 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*