مراسم لیالی قدر در زندان رجایی شهر

همزمان با فرا رسيدن شبهاي قدر مراسم با شكوه ويژه ليالي قدر با حضور روحانیون و مددجويان با رعایت نکات بهداشتی و طرح فاصله گذاری در اندرزگاههای زندان رجایی شهر برگزار گرديد.
با همت اداره فرهنگي تربيتي و رؤساي اندرزگاهها در آستانه فرا رسيدن شبهاي قدر شب ضربت و شهادت اميرالمؤمنين علي (ع) مددجويان با رعایت نکات بهداشتی و طرح فاصله گذاری علاوه بر اقامه نماز با برگزاری مراسم مختلف مذهبي از جمله قرائت جوشن كبير، زيارت عاشورا و ادعيه مخصوص اين شبها، به احیاء پرداخته و از بركات لیالی قدر بهره مند گردیدند.
مدیر زندان رجایی شهر ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت امیر المومنین (ع) ، شبهای قدر را عالی ترین لحظات برای بازگشت مددجویان و اندیشیدن به اعمال و رفتارهای گذشته و اصلاح آنان دانسته و افزود: شبهای قدر بهترین فرصت برای احیای فضایل اخلاقی و معنوی بوده و موجب تحول درونی انسان و نزدیکی به خدا می شود.
عزیزی گفت: رمضان بعنوان ماه انس با قرآن، خودسازی و تهذیب نفس بوده و لیله القدر شبی مهم و سرنوشت ساز، شب نزول رحمت و برکات الهی و تعیین سرنوشت انسانهاست .
شایان ذکر است: آئين باشكوه ليالي قدر شبهاي ۱۹ ، ۲۱ و ۲۳ با هماهنگي روساي اندرزگاهها و با حضور مددجویان برگزار گرديد تا آنان با توسل به ائمه اطهار (ع) و امام اول مسلمین به بازسازي شخصيت خود بپردازند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*