مسئولان زندان رجایی شهر از رئیس بیمارستان کوثر کرج و کادر درمان تقدیر کردند

به منظور قدر دانی از زحمات بی وقفه و شبانه روزی کادر درمانی بیمارستان کوثر طی آیینی و به دستور مدیر زندان مسئولین زندان رجایی شهر با حضور در بیمارستان کوثر کرج و اهداء لوح تقدیر و هدیه از رئیس آن مجموعه تقدیر نمودند.
به دستور مدیر زندان رجایی شهر ، اسماعیلی معاون اداری مالی و جمعی از مسئولین جهت تقدیر از زحمات بی وقفه کادر درمانی بیمارستان کوثر در آن مجموعه حضور یافتند.
مدیر زندان رجایی شهر ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی و بی وقفه مسئولین وبالاخص کادر درمان بیمارستان کوثرگفت: تلاش خالصانه و شبانه روزی جهاد گران عرصه سلامت در خدمات ‌رسانی به مددجویان بیمار اعزامی به مراکز درمانی برکسی پوشیده نیست .
عزیزی ضمن تقدیر از مساعدت دکتر مهدوی رئیس بیمارستان کوثر گفت: بهره مندی از تسهیلات پزشکی و درمانی برای مددجویان اعزامی کماکان در حال انجام می باشد.
وی تصریح نمود: در اوضاع نابسامان کنونی که شاهد اپیدمی مجدد ویروس کرونا می باشیم در برابر مسئولیت و وظایف خطیر و ارزشی هر چه بیشتر خط شکنان جبهه سلامت سر تعظیم فرود می آوریم.
مدیر زندان رجایی شهر گفت: امروز کادر درمانی بیش از هر زمان دیگری در کشور ما از جایگاه و منزلت خاصی برخوردار بوده چرا که این عزیزان تلاشگران گمنام جبهه سلامتی در راستای کاهش تألمات جسمی وروحی بیماران هستند.
شایان ذکر است: در پایان این دیدار معاون اداری مالی زندان رجایی شهر با اهدای لوح سپاس از دکتر مهدوی رئیس بیمارستان کوثر تقدیر نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*