مسئولین مالی زندانهای استان تشکیل جلسه دادند/ فرصت ها و الویت های هزینه ها و صرفه جویی جدی تر پیگیری شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان تهران ؛ با حضور معاون اداری مالی ، ذی حساب ،کارشناسان و کارکنان شاغل در واحدهای مرتبط با امور اداری و مالی زندان های استان در محل مرکز آموزش منطقه ۷ سازمان زندانها (تهران) با هدف آموزش ،هم اندیشی و ارزیابی فعالیت های جاری تشکیل جلسه دادند .

در ابتدای این جلسه  آقا محمدی از اساتید حوزه مدیریت مالی با ارائه مباحث علمی و کاربردی سیستم کنترل داخلی به ضرورت وجود سیستم نرم افزاری و سخت افزاری سیستم کنترل داخلی در نهادهای اجرایی به منظور شفاف زایی و همچنین مدیریت مالی به روز در نظام های مالی مختلف پرداخت .

سپس معاون اداری و مالی زندانهای استان با محوریت قرار دادن سخنان خویش بر مبنای فرصت ها و الویت بندی مدیریت هزینه ها و صرفه جویی در مراکز زیر مجموعه زندانهای استان گفت : در هر مجموعه سازمان دهی شده برنامه ریزی از منطقی ترین مولفه های موجود می باشد به نحوی که مجموعه ی بدون برنامه ریزی علمی در چارچوب قانون و استاندارهای ملی و بین المللی محکوم به شکست می باشد .

رستمی خاطر نشان کرد : رسیدگی به سبب شناسی عمیق ریشه ای مسائل و کنار گذاشتن نشانه ها ، ظواهر و حاشیه سازی در مقوله های مدیریت مالی کلید راهبردی موفقیت در این زمینه می باشد .

در این نشست همچنین خواجه پور مسئول ذی حساب زندانهای استان  و الله مرادی معاون وی در قالب پرسش و پاسخ به سوالات شرکت کنندگان پاسخ دادند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*