مسابقه مکاتبه ای عید تا عید در ندامتگاه قزلحصار

مسابقه مکاتبه ای جرعه ای از ضیافت الهی تحت عنوان عید تا عید با هماهنگی دفتر امور فرهنگی تربیتی سازمان زندانها بصورت همزمان در زندانهای کشور برگزار می شود.
مدیر ندامتگاه قزلحصار گفت: مسابقه مکاتبه ای جرعه ای از ضیافت الهی از شب میلاد باسعات امام حسن مجتبی (ع) با تهیه و تکثیر جزوات در بین کارکنان ندامتگاه قزلحصار آغاز شد.
محمدی گفت: اداره فرهنگی تربیتی ندامتگاه قزلحصار جزوات آزمون عید تا عید را همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع) هر روز یک بحث اعتقادی و یک مسئله شرعی مبتلابه را تا عید سعید فطر در بسته های فرهنگی مورد برنامه ریزی قرار داده است.
وی گفت: مباحث مطروحه در این جزوات با عناوین در محضر امام حسن مجتبی(ع)، اهمیت نماز، فضیلت نماز شب، شب قدر سند امامت، واجب های فراموش شده زکات و خمس، شب قدر و نزول بی مانند فرشتگان، وعده قطعی خداوند، اهمیت شب بیست و سوم، راه های کسب اخلاق، احسان به والدین، اهل بیت کشتی نجات، بازگشت به درگاه خداوند، اخلاق در کارها و دعوت به نیکی ها می باشد.
شایان ذکر است زمان برگزاری این آزمون بعد از ماه مبارک رمضان برگزار می شود و به نفرات برتر جوایز ارزنده ای اهداء خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*