مسابقه کتابخوانی ویژه مددجویان زندان رجایی شهر برگزار گردید

به منظور گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی یک دوره مسابقه کتابخوانی ویژه مددجویان زندان رجایی شهر پیرامون زندگینامه سه نفر از شهیدان گرانقدر انقلاب برگزار گردید.
مدیر زندان رجایی شهر ضمن تبریک فرا رسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: مسابقه کتابخوانی در خصوص زندگینامه شهیدان باکری، همت و بروجردی برای مددجویان برگزار گردیده است.
عزیزی در ادامه افزود: آشنایی با خصوصیات فردی، اجتماعی ، اخلاقی و اعتقادی شهدای عزیز انقلاب از طریق مطالعه می تواند بر رفتار و منش مددجویان تأثیر گذار باشد.
وی در ادامه افزود: برگزاری مسابقات کتابخوانی و خلاصه‌نویسی کتاب‌ با محتوای مختلف می‌تواند گرایش مددجویان به مطالعه را بیشتر نماید.
مدیر زندان رجایی شهر، افزایش کتاب‌های تازه و جدید به مجموعه‌ کتابخانه‌ را از عوامل تشویق و ترغیب مددجویان به کتابخوانی مطرح نمود.
عزیزی در خصوص تاثیر برگزاری مسابقات کتاب خوانی بر علاقه مند کردن مددجویان به مطالعه گفت: این کار علاوه بر تاثیر در افزایش سرانه مطالعه ، موثر در بهینه سازی اوقات فراغت آنان می باشد.
لازم به ذکر است: مسابقه کتابخوانی با شرکت ۲۱۸ نفر از مددجویان برگزار گردید که به نفرات برگزیده اول تا سوم جوایزی اهداء گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*