معاونين دادستان بامددجويان مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ ملاقات کردند


به گزارش روابط عمومی مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ پس از بازدید آیت اله لاریجانی، ریاست محترم قوه قضاییه از مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ در سال ۹۵، ایشان دستور ویژه جهت رسیدگی فوری به مشکلات زندانیان را صادر نمودند. در این راستا روند بازدید قضات نواحی مختلف تهران از مجتمع شدت بیشتری گرفت و قضات با حضور منظم هفتگی در مجتمع و دیدار چهره به چهره با مددجویان به مشکلات قضایی آنان رسیدگی نمودند.
هدایت فرزادی، سرپرست مجتمع گفت: قضات نواحی مختلف به صورت مستمر و هفتگی در چندین مرحله و در سطوح مختلفی از دادیار تا سرپرست نواحی در مجتمع حضور یافته و دیدار چهره به چهره با تمامی مددجویان داشتند.
سرپرست مجتمع افزود: در این بازدید های گروهی معاونین دادستان و دادیاران نواحی مختلف در هر نوبت بازدید در یکی از اندرزگاه های مجتمع حضور پیدا کرده و به مشکلات قضایی تمامی مددجویان آن اندرزگاه رسیدگی می نمایند.
فزادی ادامه داد: در این بازدیدها نسبت به حل بسیاری از مشکلات قضایی مددجویان در زمینه های مختلف مرخصی، آزادی ، تعیین تکلیف، ادغام آراء، تعیین میزان دقیق رد مال و موارد دیگی اقدامات شایسته ای انجام گرفته است به طوری که می توان ادعا نمود امروز مددجویی در سطح واحدها و اندرزگاه های مجتمع نیست که با قضات در زندان بازدید چهره به چهره ننموده و مشکلاتش مطرح نشده باشد.


وی در انتها ابراز امیدواری نمود با رفع مشکلات قضایی مددجویان مسئولین زندان با فراق بال به اقدامات اصلاحی و تربیتی خود اقدام نمایند

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*