معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندانهای استان بر تسریع روند تکمیل پرونده های شخصیتی مددجویان تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ جلسه ای با حضور معاون سلامت، اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای استان و مسئولین مجتمع جهت تسریع در روند ثبت پرونده شخصیتی مددجویان تشکیل شد.
در ابتدای این جلسه رشیدی  با اشاره به اجرای طرح تشکیل پرونده شخصیتی برای دستیابی به اطلاعات کاملی در زمینه های مختلف اوضاع خانوادگی، سلامت جسمی، اعتقادات مذهبی، تحصیلات، و برخی علایق و مهارت‌های شغلی و استعدادهای فردی زندانیان بر لزوم جدیت و تسریع در این امر تاکید نمود.
وی  با اشاره به جمعیت کیفری موجود در زندانهای استان تهران نسبت به زندانهای استانهای دیگر، ضمن تقدیر از اقدامات انجام گرفته بر جدیت و هم افزایی بیشتر در این زمینه اشاره نمود و گفت: گرچه آمار و حجم کار در این استان نسبت به جاهای دیگر بیشتر است ولی با به کارگیری تمامی توان و نیروها می توان به نقطه ایده آل رسید.
در ادامه جلسه نمایندگان واحدهای مجری پرونده شخصیتی مددجویان درباره کم و کیف روند این کار به بحث و تبادل نظر پرداختند. روند تشکیل پرونده های شخصیت از زمان ریاست محترم دکتر جهانگیری بر سازمان زندانها کلید خورد تا بانک اطلاعاتی مهمی از مددجویان جهت برنامه ریزی های مختلف فراهم شود.
معاون سلامت اداره کل زندانهای استان  و هیات همراه از سالن ملاقات شرعی و بهداری مرکزی زندان که هر دو در حال تکمیل می باشند بازدید نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*