ملاقات حضوری دادستان شهرستان ملارد با ۶۰ مددجوی قزلحصاری

دادستان و گروه قضایی شهرستان ملارد در واحد یک ندامتگاه قزلحصار بصورت عرض حضوری ۶۰ درخواست مددجویان را مورد بررسی قرار دادند
دادستان ملارد درندامتگاه قزلحصار گفت: از آنجائیکه اغلب مددجویان بعنوان سرپرست خانواده در ندامتگاه تحمل کیفر می کنند لذا بایستی مورد توجه وحمایت تمام دستگاه های قرارگیرند .
جبله با اشاره با این مطلب که اصلاح و تربیت در سازمان زندانها از جایگاه والا وارزشمندی برخوردار است گفت: تشکیل پرونده شخصیتی، تفکیک و طبقه بندی مطابق با آیین نامه ، حضور مددکاران، روانشناسان و قضات ناظر در محل اسکان مددجویان و همچنین شناسایی مراکز اشتغال و معرفی آنان پس از آزادی جهت کسب درآمد از برنامه ریزی های کاهش آسیب واز موضوعات مهم و اساسی مطروحه در سیستم قضائی کشور است که در ندامتگاه قزلحصار کاملاً مشهود است.
دادستان ملارد در تقدیر از زحمات متولیان اصلاح و تربیت افزود: فرایند تربیت و اصلاح شخصیت افراد بزهکار که خلاهای اعتقادی ، مذهبی و اخلاقی در رفتارهای آنان کاملا مشهود می باشد کاری دشوارو مشقت باراست.
وی با اشاره به اینکه اقدامات مدیران و مسئولین زندانها از طریق برنامه ریزیهای اصلاحی ، پیگیری و رفع مشکلات قضائی زندانیان میتواند عامل مهمی دربازدارنده گی تکرار بزه باشد گفت: اصلاح و تربیت یک امرسازنده ای است که طی مراحلی با ابزار تعلیم وتربیت تحقق یافته و این امر ضمن تحکیم اعتقادات و اراده ، زمینه هدایت آنان را مهیا می سازد.
گفتنی است با حضور جبله دادستان ، اسکندری قاضی اجرای احکام ، مرادی شعبه ۴ ، قاسم زاده مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان به ۶۰ درخواست مرخصی ، تأمین وثیقه ، پیگیری عفوموردی ، انتقال وآزادی مددجویان پاسخ حضوری و برای مراحل بعدی اداری به دادستانی شهرستان ملارد ارجاع داده شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*