نشست مشترک فرماندهان یگان حفاظت زندان های استان در اردوگاه فشافویه

به گزارش روابط عمومی اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی فشافویه نشست مشترک فرماندهان یگان حفاظت و اطلاعات زندان های استان تهران به میزبانی این مرکز برگزار گردید.

در این نشست با هدف ایجاد هماهنگی میان فرماندهان یگان حفاظت زندان های استان تهران و برنامه پرسش و پاسخ در محل سالن اجتماعات اردوگاه برگزار گردید شمس زارع مدیر اردوگاه ضمن خوشامد گویی به میهمانان با ذکر این مطلب که یگان حفاظت نماد اقتدار و انضباط زندان  میباشد گفت: تمام اقدامات زندان تحت شعاع امنیت می باشد و وقتی امنیت در زندان نباشد همه فعالیت های زندان زیر سوال می رود.

مدیر اردوگاه فشافویه با تاکید بر بیانات مقام معظم رهبری افزود: اگر در جامعه برخی از دستگاه ها کم کاری و یا خراب کاری کنند عملکرد خوب نیروی انتظامی ضعف آنها را می پوشاند.

شمس زارع همچنین یاد آور شد: سربازان وظیفه به عنوان سرمایه انسانی جوان و پویا برای زندان بسیار ارزشمند و تاثیر گذار هستند و باید برای این قشر به گونه ای برنامه ریزی کنیم تا با رفتار خوب اسلامی با ارائه طریق در رهنمود های لازم و شایسته آینده جامعه را تامین کنیمو آنها را به عنوان یک شهروند وفادار در نظام تحویل جامعه دهیم . نگاه به سربازان وظیفه باید شبیه نگاه به خانواده و فرزندانمان باشد چرا که آنها از یک محیط آکادمیک و مدرسه وارد یک محیط پر استرس و پر خطر به نام زندان شده اند و به آنها ماموریت های خطیر سپرده می شودو ما نباید نسبت به آنها بی تفاوت باشیم و همواره آموزش های لازم و هشدار های حفاظتی توام با نظارت مستمر را در دستور کار داشته باشیم.

 

مدیر اردوگاه فشافویه در صحبت های خود با تاکید بر مسئولیت های خطیر و مهم یگان حفاظت در زندان ها عنوان کرد: نظارت بر مبادی ورودی زندان ها باید بیشتر و دقیق تر باشد و ورود مواد مخدر و اقلام ممنوعه کنترل و فرایند کشفیات در ورودی ها با ارزش و با اهمیت نمایان گردد.

سرهنگ ملاعلیزاده فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندان های استان تهران نیز ضمن تقدیر از نگاه مثبت و کارشناسی مدیر اردوگاه در خصوص پرسنل یگان حفاظت گفت: انظباط اداری و اخلاقی و تقدیر از سربازان ساعی در برنامه های کاری این اداره کل  از الویت ها خاص می باشد.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندان های استان همچنین افزود: اختصاص بیش از ۱۳۰نفر از سربازان جدید الورود و همچنین نیروی پاسیار در راستای تقویت توان امنیتی اردوگاه از اقدامات انجام شده ویژه این مرکز می باشد.

سرهنگ ملاعلیزاده همچنین یاد آورشد: تشدید اقدامات امنیتی در تمام مراحل مورد نیاز در زندان ها و همچنین اعزام به موقع مددجویان به مراجع قضایی و مراکز درمانی و متعاقبا ً سرکشی و پیگیری مستمر آنها از اهم فعالیت های یگان حفاظت می باشد.

در حاشیه این نشست از سربازان ساعی  با اهدای لوح و جوایز ارزنده تقدیر شد.

در پایان این نشست میهمانان با حضور در اندرزگاه جوانان و محل اسکان سربازان یگان وظیفه از بخش های مختلف این مراکز بازدید و در محل حسینیه یگان حفاظت در نماز جماعت شرکت کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*