نمایشگاه قرآن و عترت در زندان رجایی شهر برگزار گردید

به مناسبت گرامیداشت اعیاد مبارک قربان و غدیر نمایشگاهی از آثار  قرآنی ۶۵ نفر از مددجویان در محل دارالقرآن زندان رجایی شهر برگزار گردید.

سرپرست زندان رجایی شهرضمن اعلام این خبر گفت: اداره فرهنگی تربیتی،  با هدف نشر و اشاعه فرهنگ علوم قرآنی ومعارف دینی ، تعلق و انس با قرآن ، ترویج و فراگیری علوم قرآنی وتقویت مبانی جامعه پذیری و پذیرش اجتماعی مددجویان اقدام به برگزاری نمایشگاه قرآنی و ارائه ۶۵ اثر از مددجویان در محل دارالقرآن نموده است.

عزیزی در ادامه افزود: پايبندي به اصول انساني مانند عدالت گستري، امانت داري، تلاش براي ريشه كني هرگونه ناهنجاري، ناپاكي و اختلاف همگي شاخص هايي است كه ظرفيت جهانی بودن  قرآن را به نمايش گذاشته است.

وی تصریح نمود: برگزاری نمایشگاه قرآنی یکی از اثر گذارترین ابزارهای مربوطه جهت انتقال علوم قرآنی در رشته های مختلف احکام ، اخلاق، عقاید، تفسیر، مفاهیم و روایات می باشد.

عزیزی همچنین گفت: شایسته است اهمیت قرآن و آموزه‏ های قرآنی در حل و کاهش مشکلات روانی، اجتماعی، فردی، خانوادگی و اقتصادی درک شود و با نگاه به قرآن و آموزه‏ های آن در سالم سازی روح و شخصیت انسانی گام برداشت.

شایان ذکر است تاکنون ۵۰۰ نفر مددجوی زندان رجایی شهر از این نمایشگاه معنوی بازدید نموده اند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*