نمایشگاه کتاب دهه کرامت در بازداشتگاه اوین برگزار گردید

مدیر بازداشتگاه اوین ضمن حضور در این نمایشگاه که در واحد فرهنگی این مرکز برگزار گردید گفت از آنجاییکه فعالیتهای فرهنگی و تربیتی از جمله مهمترین برنامه های زندان در راستای نیل به هدف انسان سازی و اصلاح مددجویان است ، توجه به این برنامه ها و آماده کردن بستر و امکانات مناسب همواره مورد توجه قرار دارد .
حمید محمدی ادامه داد اشاعه فرهنگ مطالعه و ترغیب مددجویان به کتابخوانی از اهم برنامه های فرهنگی و تربیتی در بازداشتگاه است تا بتوانند از زمان فراهم شده در دوران حبس استفاده بهینه نموده و ضمن اعتلای میزان معلومات و دانش عمومی با حلاوت انس با کتاب و لذت مطالعه از تلخی دوران محکومیت بکاهند .


وی در پایان مطالعه در تمامی زمینه ها و موضوعات را سازنده قلمداد کرد و افزود محوریت این نمایشگاه که با همت واحد فرهنگی بازداشتگاه برگزار گردیده سیره و زندگینامه اهل بیت و بزرگان دینی و مذهبی است که بهره گیری از این آموزه ها میتواند تاثیر به سزایی در رشد و اعتلای سطح زندگی اجتماعی افراد داشته باشد .
گفتنی است در این نمایشگاه که تا پایان هفته کرامت برقرار است بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب با مجوز رسمی شابک جهت استفاده مددجویان فراهم گردیده است .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*