نمایشگاه کتاب هفته قوه قضاییه در زندان رجایی شهر برگزار گردید

به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه نمایشگاه کتابی با عناوین حقوقی، دینی ، مذهبی و زندگانی شهید بهشتی در کتابخانه مرکزی زندان رجایی شهر برگزار گردید.
مدیر زندان رجایی شهر هدف از برگزاری نمایشگاه کتاب را آشنایی هر چه بیشتر مددجویان با دستاوردهای انقلاب، مسائل و موارد حقوقی ، دینی و مذهبی دانست .
عزیزی گفت: نمایشگاه کتاب با عناوین مجموعه قوانین جزایی، قانون مدنی، حقوق اسلام و افلاکیان زمین جهت آشنایی بیشتر مددجویان با موارد حقوقی و قانونی برگزار گردیده است.
وی هدف از ایجاد شرایط تسهیل دسترسی مددجویان علاقه مند به مطالعه کتاب را برگزاری نمایشگاه در مناسبتهای مختلف ملی و مذهبی بیان نمود.
مدیر زندان رجایی شهر ترویج فرهنگ کتابخوانی را تغییرات ناشی از مطالعه کتاب جهت باز پروری و تغییر شخصیت مددجویان مطرح نمود وافزود: ارائه خدمات کتابخوانی در این مرکز یکی از ابزارهای مثبت در اصلاح و تربیت مددجویان می باشد.
عزیزی در ادامه افزود: افزايش بهداشت رواني، سلامت روحي، ايجاد اعتماد به نفس، ارتقاء آگاهي و بينش مددجویان مستلزم اشاعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی در حوزه های مختلف می باشد.
وی گفت : در حال حاضر بیش از ۲۰۰ جلد کتاب با عناوین مختلف در نمایشگاه کتاب در معرض دید مددجویان علاقه مند به کتابخوانی قرار گرفته است.
شایان ذکر است: قریب به ۳۰۰ نفر مددجو از نمایشگاه کتاب زندان رجایی شهر در هفته قوه قضاییه بازدید بعمل آورده اند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*