نیکوکاران تهرانی ۲۶ نفرزندانی بدهکار را از بازداشتگاه اوین آزاد کردند

به مناسبت حلول ماه ربیع الاول، با تلاش و پیگیری مددکاران بازداشتگاه اوین و همت نیکوکاران تهرانی، ۲۶ نفر از مددجویان بدهکار آزاد شدند.

مدیر بازداشتگاه اوین با اعلام این خبر افزود: با توجه به اینکه رفع مشکلات مددجویان و فراهم کردن زمینه آزادی ایشان از اهم اهداف و وظایف مورد توجه در بازداشتگاه است و واحد مددکاری تمام تلاش و توان خود را معطوف به این مهم می نماید .   

ضیایی ادامه داد: کمک به رفع گرفتاری و آزادی زندانی معسر سنت پسندیده ای است که از دیرباز رایج بوده  و در دین مبین اسلام نیز بر آن تاکید شده است. نیکوکاران و خیرین نیز با تاسی به این سنت پسندیده همواره با کمکهای خود زمینه آزادی مددجویان و بازگشت آنها به خانواده و جامعه را فراهم می کنند.

وی همچنین گفت: کمکهای نیکوکاران به هر میزان که باشد موجب آزادی زندانی را فراهم کرده و بدین ترتیب از آسیبهای اجتماعی بعدی که متوجه خانواده زندانی می باشد و بروز جرائم و مشکلات بعدی در جامعه جلوگیری به عمل می آید.

شایان ذکر است تمام مددجویان مذکور محکوم به جرائم مالی غیر عمد بوده و جمع مبلغ بدهی ۱۳۹ میلیون تومانی ایشان به طور کامل توسط خیرین پرداخت شده است .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*