نیکوکاران شميرانات ۹۰ نفر از مددجويان نيازمند ندامتگاه تهران بزرگ را آزاد کردند

در راستاي کاهش جمعيت کيفري و با تعامل انجام گرفته از طرف خيرين و اقدامات واحد مددکاري زمينه آزادي تعدادي از مددجويان مجتمع فراهم گرديد.
مدير مجتمع با اعلام اين خبر گفت: با توجه به نزديک بودن به شب عيد با دعوت از نيکوکاران و خيرين براي کمک به آزادي زندانيان نيازمند، خيرين در دو مرحله ضمن حضور در مجتمع زمينه آزادي ۹۰ نفر از مددجويانی که به دليل عدم توانايي مالي برای رد مال و جلب رضایت شاکی در زندان بودند، فراهم گرديد و اين افراد در آستانه سال نو در کناره خانواده هاي خود حضور دارند.
چهار محالي ادامه داد: در مرحله اول ۴۲ نفر از مددجويان با پرداخت مبلغ ۲۰۰ ميليون تومان و در مرحله دوم نيز ۴۸ نفر از مددجويان با پرداخت مبلغ۳۵۰ میلیون تومان آزاد شدند
مدیر مجتمع افزود: میزان رد مال این مددجویان رقمی بالاتر از مبالغ پرداختی بود که اين افراد به علت مشکلات مالي قادر به پرداخت دين خود نبودند لذا با مساعدت خيرين شمیرانات که از کسبه و بازاریان بودند و تلاش مجدانه و شبانه‌روزي واحد مددکاري زندان و مذاکره های متعدد با شکات، ضمن پرداخت اين مبلغ رضايت هاي لازم اخذ و مددجويان آزاد شدند.
چهارمحالي با اشاره به سنت‌هاي نيکو و حسنه کمک به زندانیان نیازمند ابراز امیدواری کرد در آينده اي نزديک با جلب هر چه بيشتر کمک‌هاي خيرين، زمينه آزادي مددجويان ديگر نیز فراهم گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*