نیکوکار مشهدی با حضور در زندان رجایی شهر زندگی دوباره به مددجو بخشید

در آستانه فرا رسیدن سال نو، خیر مشهدی با حضور در زندان رجایی شهر و پرداخت دیه به خانواده اولیاء دم فرصت زندگی دوباره به مددجو هدیه نمود.
مدیر زندان رجایی شهر گفت: مددجو پ. ا که به جرم قتل عمدی به مدت ۴ سال در این زندان تحمل حبس می نمود پس از قطعی شدن حکم قصاص در انتظار اجرای آن بود.
عزیزی در ادامه افزود: مددکاران پس از پیگیریهای مستمر و تلاش بی وقفه با دعوت از نیکوکار مشهدی به زندان شرایط پرداخت دیه را فراهم نمودند.
وی گفت: از آنجایی که اولیاء دم شرط اعلام رضایت خود را پرداخت دیه تا هفدهم اسفند ماه تعیین و در غیر این صورت اجرای حکم قصاص را خواستار بودند افزود: کمک خیر مشهدی برای آزادی زندانی در آستانه فرا رسیدن سال نو اثرات بسیار مطلوبی را در روحیه خانواده آنان ایفاء نمود.
مدیر زندان رجایی شهر گفت: بانوی نیکوکار مشهدی مشاور حقوقی یکی از  کارخانجات مواد غذایی مشهد بوده که پس از دعوت در این زندان حضور یافت تا با پرداخت دیه به اولیای دم و جلب رضایت آنان، مانع اجرای حکم قصاص شود.
عزیزی گفت: صرف‌ كردن‌ مال‌ در مصارف‌ نيكوكارانه‌ به‌ عنوان‌ يكى‌ از پايه‌هاي‌ اصلى‌ عمل‌ صالح‌ و يكى‌ از ويژگي هاي‌ مؤمنان‌ در قرآن کریم مورد تأكيد قرار گرفته‌ است بهترین دست ها، دست انفاق كننده مى باشد.
لازم به ذکر است این کارخانه آمادگی خود را جهت اشتغال به کار مددجویان بعد از آزادی اعلام نموده است تا آنان با اشتغال و کسب روزی حلال، دوباره مرتکب خلاف نشوند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*