پایگاه بسیج حضرت ولیعصر(عج) مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ پایگاه نمونه در مباحث حوزه بسیج کارمندی شناخته شد

به گزارش روابط عمومی مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ جلسه بسیج پایگاه حضرت ولیعصر(عج) مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ با حضور حیدری، فرمانده پایگاه بسیج کارمندان شهید پلارک ، فرزادی فرمانده پایگاه بسیج مجتمع و جمعی از اعضای پایگاه در مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ برگزار گردید.


در ابتدای این جلسه فرزادی سرپرست و فرمانده پایگاه بسیج مجتمع در سخنانی با اشاره به ظرفیت های موجود و اقدامات انجام شده در این حوزه با توجه به عرق و منش بسیجی در میان کارکنان مجتمع، از بسیج بعنوان ذخیره و سرمایه عظیم معنوی یاد کرد و بر استفاده از توان و ظرفيت بالا و بالقوه بسيج تاکید نمود.


در ادامه حیدری، فرمانده پایگاه بسیج کارمندان شهید پلارک باقر شهر با اشاره به فعالیت پایگاه مجتمع گفت: با توجه به ارزشیابی های انجام شده، پایگاه حضرت ولیعصر(عج) مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ بنابر گزارشات شفاف و عملکرد های ارسال شده در حوزه فعالیت های فرهنگی، شاهد پویایی و نشاط در این عملکرد هستیم و این پایگاه جزء پایگاه های نمونه در مباحث حوزه بسیج کارمندی می باشد.
فرمانده پایگاه بسیج کارمندان شهید پلارک با اشاره با اقدامات مهم انجام گرفته در پایگاه بسیج کارمندان مجتمع ابراز امیدواری نمود با ایجاد بستر لازم در زمینه تعامل و ارتباط پایگاه های مختلف در این حوزه سایر پایگاه ها نیز از اقدامات ارزشمند انجام گرفته در مجتمع بهره مند شوند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*