پای گروه‌های جهادی به زندان‌ها باز شد/ ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به مددجویان زندان ورامین

در راستای دستورالعمل رییس قوه قضاییه در مورد نحوه مشارکت و تعامل نهاد‌های مردمی با قوه قضاییه گروه‌های مردمی برای اولین بار پا به زندان‌ها گذاشتند.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،گروه‌های جهادی و مردمی که در طول انقلاب، دوران کرونایی و در مسیر خدمت رسانی به قشر‌های مختلف، امتحان موفق و غرور آمیزی پس داده اند این روز‌ها همزمان پا به عرصه جدیدی گذاشتند.

یکی از شاخصه‌های دوران تحول در قوه قضاییه توجه به ظرفیت‌های بی نظیر مردمی در جهت پیشبرد امور است. چندی پیش و در همین راستا دستورالعمل نحوه مشارکت‌های مردمی توسط رییس عدلیه به تمامی واحد‌های قضایی ابلاغ شد تا این تصمیم و سیاست مهم ضمانت اجرایی پیدا کند

به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، حالا و در راستای همین رویکرد و با همت رییس جدید سازمان زندان‌ها، گروه‌های مردمی برای اولین بار پا به زندان‌ها گذاشتند تا زندانی‌ها که تا کنون کمتر از خدمات و ظرفیت‌های این جریان‌های پر تلاش و پرانگیزه بهره‌مند میشدند هم از این فرصت استفاده کنند.

امروز و در همین جهت تعدادی از دندانپزشکان گروه جهادی منتظران ظهور به زندان ورامین رفتند تا به زندانیانی که مشکلات دندان پزشکی داشتند رسیدگی کنند.

گفتنی است این حرکت بدیع برای اولین بار صورت گرفته و پای ظرفیت‌های مردمی را به زندان‌ها باز کرده تا کمکی بزرگ باشد جهت بهبود وضعیت فرهنگی و خدمت رسانی در زندان‌های سراسر کشور.

خدمات این گروه دندان پزشکی جهادی به زندانیان ورامین رایگان بوده و ظرف امروز و فردا (روز جمعه) ارائه خواهد شد و در هفته‌های آینده نیز در سایر زندان‌های کشور ادامه پیدا خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*