پرستاران زندان رجایی شهر تجلیل شدند

به گزارش روابط عمومي زندان رجایی شهر،  همزمان با فرا رسيدن سالروز ولادت زينب كبري (س) و روز پرستار و در راستاي ارج نهادن به شغل شريف پرستاري طي مراسمي با حضور سرپرست، معاونين ، رئيس اداره بهداري و ساير مسئولان زندان آئين تجليل از پرستاران زحمت كش اين مجموعه تقدير شد.

در اين مراسم سرپرست زندان رجایی شهر با اشاره به اهميت شغل پرستاري وسختي كار آنان اظهار داشت : پرستاري يعني خدمت به انسانها، انسانهايي كه بيمارند يا احتياج به كمك دارند در مسير تاريخ ، پرستاري پابه پاي پزشكي در خدمت انسانها بوده و به تدريج اين دو در قالب علم پيشرفت نموده اند. و در ایام  بحراني مانند حوادث طبيعي و جنگ ها خدمات شايان توجهي انجام داده اند.

ضیایی با اشاره به نقش پرستاران در زندان گفت : پرستاران اين زندان با زحمات بي شائبه خود همواره در بهبود وضعيت بهداشتي و درماني مددجويان تأثير گذار بوده اند .

سرپرست زندان رجایی شهر ضمن تبريك به پرستاران زندان گفت : پرستاري شغل توام با عشق ومعنويات و في نفسه يك حرفه طاقت فرسا  مي باشد و بيمار بعد از خدا اميد زيادي به پرستاردارد و اين وظيفه خطير در زندان سنگين تر مي باشد.

در پايان از سوي سرپرست زندان به پاس تشكر و قدرداني از تلاش و زحمات بي دريغ كليه پرستاران شاغل در زندان با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تقدیر شد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*