چهار نفر از مددجویان زندان رجایی شهر در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته شدند

با اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری، ۴ نفر از مددجویان زندان رجایی شهر جهت ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به دانشگاه راه یافتند.

سرپرست زندان رجایی شهر با اعلام این خبر گفت: واحد آموزش اداره فرهنگي تربيتي زندان با هدف توانمندسازی مددجویان از طریق ارتقاء دانش و علوم مختلف شرایط ادامه تحصیل آنان را در سطوح عالی فراهم نموده است.

عزیزی گفت: دانشگاه به‌ عنوان سازمان یافته ترین بخش نهاد آموزش، همواره جایگاه ویژه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای را به خود اختصاص داده است و امکان ادامه تحصیل برای مددجویان  با مطالعه کتب خودآموز فراهم گردیده است.

او ضمن تأکید بر لزوم ارتقاء سطح سواد و نقش مثبت تحصیلات افزود: افزایش علم و دانش نقش  بسزایی در شناخت معضلات و نابسامانیها دارد و تأثير مثبت و آمادگي براي زندگي سالم در مرحله بعد از آزادی آنان امري اجتناب ناپذير است .

سرپرست زندان رجایی شهر ادامه اظهار داشت: ادامه تحصیل در سطوح بالاتر این امکان را به افراد می دهد  تا بتوانند هدف‌های بیشتر را در نظر داشته باشند. مشارکت مدنی، پیشرفت شخصی ، ارتباطات بهتر، مهارت‌های تفکر در مورد مسائل مختلف، از جمله نکات مثبت ادامه تحصیل می باشد.

گفتنی است با شروع نیمسال اول تحصیلی این مددجویان که در رشته های تاریخ،حقوق بین الملل ، حقوق خصوصی و علوم قرآنی و حدیث در مقطع کارشناسی ارشد قبول شده اند، به تحصیل ادامه خواهند داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*