کارکنان بسیجی زندان رجایی شهر با رهبرانقلاب تجدید میثاق نمودند

به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج، جمعی از بسیجیان زندان رجائی شهر جهت تجدید میثاق با آرمان های انقلاب اسلامی و شهیدان در گردهمایی عظیم کرج حضور یافتند.

سرپرست زندان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج و پیروزی تاریخ ساز بسیجیان جان بر کف در غلبه بر فتنه اغتشاشات و آشوب اخیر گفت: نقش اثرگذار و پررنگ بسیج در خلق حماسه‌های بزرگ برکسی پوشیده نیست.

وی در جمع کارکنان بسیجی زندان اظهار داشت: هرجا که نظام اسلامی مورد تهدید توطئه‌های دشمنان قرار گرفته بسیج به عنوان بازوی قدرتمند نظام اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح به میدان آمده و در صیانت از ارزشهای نظام و انقلاب کوتاهی نکرده است .

سرپرست زندان رجایی شهر در ادامه افزود : این نهاد  انقلابی در طول عمر پربرکت خود، به عنوان یک سرمایه اجتماعی و یک ظرفیت بی‌نظیر در استحکام بنیان و ساختار اجتماعی و همبستگی مردم و حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی نقش پررنگی داشته است.

عزیزی ارتقاء بينش سياسي بسيجيان را يك امري لازم وضروري دانست و افزود: پيروي از آرمانهاي والاي حضرت امام یک تکلیف بوده و اکنون برای تداوم انقلاب اسلامی هر جا که انقلاب و نظام نیاز داشته باشد بسیج متناسب با زمان و نیازها وارد عمل شود.

وی خطاب به کارکنان بسیجی زندان حاضر در گردهمایی عظیم کرج گفت: شما جهادگران عرصه زندانبانی اسلامی با عزم راسخ و روحیه بسیجی نقش مهمی در نیل به اهداف عالیه سازمانی دارید.

شایان ذکر است کارکنان بسیجی زندان رجایی شهر در کنار بسیجیان سایر پایگاههای کرج با رهبر انقلاب خود تجدید میثاق نمودند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*