کسب مقام اول رشته قرائت قرآن کریم توسط سرباز وظیفه اردوگاه فشافویه

یک دوره مسابقات قرآنی در رشته های مختلف از جمله حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم در بین زندانهای استان تهران درسطح کارمندان و سربازان یگان وظیفه برگزار گردید. مدیر اردوگاه فشافویه ضمن اعلام این خبر گفت: طی مسابقات قرآنی که در رشته های مختلف از جمله حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم در بین زندانهای استان تهران بین سطح کارمندان و سربازان یگان وظیفه برگزار گردید سرباز وظیفه امیر محمد رحمتی از اردوگاه فشافویه موفق به کسب مقام اول در رشته قرائت شد. اسکندری شهرکی افزود: دلها باذکر خدا آرام می گیرد لذا همه سربازان باید قرآن را فرا…

بررسی اجمالی

امتیاز کاربر: اولین کسی باشید که نقد و بررسی می کند!
0

یک دوره مسابقات قرآنی در رشته های مختلف از جمله حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم در بین زندانهای استان تهران درسطح کارمندان و سربازان یگان وظیفه برگزار گردید.

مدیر اردوگاه فشافویه ضمن اعلام این خبر گفت: طی مسابقات قرآنی که در رشته های مختلف از جمله حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم در بین زندانهای استان تهران بین سطح کارمندان و سربازان یگان وظیفه برگزار گردید سرباز وظیفه امیر محمد رحمتی از اردوگاه فشافویه موفق به کسب مقام اول در رشته قرائت شد.

اسکندری شهرکی افزود: دلها باذکر خدا آرام می گیرد لذا همه سربازان باید قرآن را فرا بگیرند.انس با قرآن و تدبردرآیات نورانی آن می تواند پاسخ صحیحی به شما سربازان باشد.

بنا به این خبر، مدیر اردوگاه فشافویه در مراسم صبحگاهی یگان حفاظت از نماینده اردوگاه در این دوره از مسابقات که موفق به کسب مقام قهرمانی شده بود، تقدیر کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*