اداره موقوفات آیت اله حاج ملاعلی کنی ۲۰۰ میلیون تومان به ستاد دیه استان تهران کمک کرد

به گزرش روابط عمومی نمایندگی ستاد دیه استان تهران، نماینده موقوفه ملا علی کنی ضمن مراجعه به ستاد دیه استان تهران جهت شرکت در پویش هفت سین خورشید، مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان، برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد اهدا کرد.
وی گفت: با مبلغ اهدایی این اداره ۱۷ نفرزندانی نیازمند جرایم غیرعمد استان تهران آزاد شده، در آستانه سال نو به آغوش خانواده بر می گردند.
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران همچنین تأکید کرد: فرهنگ سازی برای آزادی زندانیان از محل موقوفات اهمیت بسیار زیادی دارد و موجب رهایی زندانیان دربند می شود ضمن اینکه خانواده زندانیان هم با آزادی سرپرست خانواده، با آسیب های اجتماعی کمتری مواجه می شوند.
رحمانی در ادامه به پویش هفت سین خورشید هم این طور اشاره کرد: از آغاز پویش هفت سین خورشید که از ۱۸ دی امسال همزمان با اقدام ارزشمند دانشجوی خیر سجاد پوراحسان که سه روز قبل از فوتش در حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات با اهدای پس اندازش بدهی یک نفر زندانی نیازمند را پرداخت نموده و وی را آزاد کرد، کلید خورده با همت خیرین و همراهان پویش ۱۶۷ زندانی غیرعمد در استان تهران آزاد شده اند.
وی گفت: این پویش تأثیر خیلی خوبی در ترغیب خیرین برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد داشت و ما معمولاً روزانه بین سه تا پنج نفر از زندانیان را با همین کمک های خیرخواهانه آزاد کرده ایم.
رحمانی افزود: یکی از نیکوکاران نیز با همراهی این پویش ۱۳۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد به ستاد دیه استان تهران کمک کرد.
وی تصریح کرد: کمک های خیرخواهانه مردم نیکوکار استان تهران به این پویش ختم نمی شود و از ابتدای امسال تاکنون،​ ۶۸۸ زندانی جرایم غیرعمد از زندان آزاد شده اند که ۲۷ نفر زن و ۶۶۷ نفر مرد بوده اند.
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران گفت: بدهی این زندانیان بالغ بر ۱۹۹ میلیارد تومان بوده که با گذشت شکات و کمک ۱۸ میلیارد و ۶۵۰ میلیونی ستاد دیه به آغوش خانواده برگشته اند.

این خبر می افزاید:

خیرین و نیکوکاران می توانند با مراجعه حضوری به نمایندگی ستاد دیه استان تهران (نشانی خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، نبش اعرابی ۶، پلاک ۲۵، طبقه سوم، تلفن تماس ۸۸۸۶۲۰۲۷)  یا شماره گیری #۱۴۱۴*۷۳۳* از طریق تلفن همراه و یا شماره حساب ۱۴۱۴ نزد تجارت و همچنین سایت نمایندگی ستاد دیه استان تهران (نشانیwww.tehipro.ir )  جهت یاری زندانیان نیازمند بشتابند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*