گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن در کانون اصلاح وتربیت

به مناسبت سالروز ولادت طاهره مطهره، حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، آئین گرامیداشت میلاد سرور اسوه بانوان عالم با حضور مدیر، معاونین، مسئول فرهنگی و تمامی بانوان همکار در سالن جلسات کانون اصلاح و تربیت برگزار شد .
مدیر کانون اصلاح وتربیت تهران ضمن عرض تبریک میلاد کوثر و روز زن به همکاران محترم در خصوص فضیلت های آن بانوی گرامی گفت: حضرت زهرا(سلام الله علیها) به عنوان اسوه و الگوی زن مسلمان باید سرمشق تمامی بانوان جامعه قرار گیرد و صبر و فداکاری آن بانوی مکرمه و تربیت صحیح فرزندان بزرگی مانند حضرت امام حسین (ع) و امام حسن (ع) که به اسلام معرفی نموده است از اصلی ترین و بزرگترین خصائص آن بزرگوار بوده است.
شمس زارع در ادامه افزود: مادر با شکوه ترین نعمت خداوند و زلال تر از آینه و فرشته آسمانی است که در واقع جایگزین ندارد و همواره و در تمام طول زندگی پشتیبان فرزند می باشد.

وی خاطر نشان کرد: مادر بودن سخت ترین و پر مشقت ترین کار دنیاست و تا آخر عمر بازنشستگی ندارد و تنها حقوقی که بابت آن طلب می شود اندکی عشق ومحبت است.

در ادامه حجت الاسلام میرصانعی مسئول فرهنگی کانون ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) نقل نمود و گفت: خداوند غضبناک می شود با غضب فاطمه (س) و خشنود می شود با رضایت و خشنودی حضرت فاطمه(س) و وقتی که رضایت خالق دایر مدار رضایت یک مخلوق قرار می گیرد دلالت بر عظمت و بزرگی آن مخلوق است.

 

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدیه از کارکنان زن شاغل در این مرکز تجلیل شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*