گرامیداشت هفته حجاب و عفاف در میان خواهران بسیجی اداره کل زندانهای استان تهران

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان تهران ، همزمان با سراسر کشور به مناسبت هفته عفاف و حجاب با حضور خواهران بسیجی پایگاه حضرت زهرا سلام الله علیها یک دوره مسابقه کتابخوانی و همچنین کوه پیمایی و پیاده روی در محل ارتفاعات شمال تهران برگزار گردید .

خانم گلپایگانی فرمانده پایگاه حضرت زهرا سلام الله علیها در حاشیه این خبر با اشاره به حادثه مسجد گوهر شاد و جور زمان رضا خانی در مبارزه با حجاب و عفت عمومی تاریخ پهلوی و علل نامگذاری این ایام به هفته عفاف و حجاب گفت : گرامیداشت یاد و خاطره مدافعان حریم غیرت و عفت در هفته عفاف و حجاب بر همگان خصوصاً  بانوان این سرزمین لازم و ضروری است . چرا که حجاب و عفافی که در میان زنان هم میهنان ما جاری و ساری می باشد حاصل رشادت ها و مجاهدت های مردان و زنانی است که گاه تا با جان در حفظ آن کوشیده اند .

وی در ادامه افزود به منظور ارتقا بینش اعتقادی و عقیدتی خواهران بسیجی یک دوره مسابقات کتابخوانی با محوریت کتاب: حجاب و عفاف در سایه آیات ،احادیث ، روایات و اشعار  نویسنده سید محسن محمودی و جهت بهبود یادآوری سلامت جسمانی این گروه هدف کوهپیمایی و پیاده روی در محل ارتفاعات شمالی استان برگزار گردید .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*