گردهمایی آموزشی مسئولان روابط عمومی ادارات کل زندانهای کشور در تهران برگزار شد

مسئولان روابط عمومی ادارات کل زندانهای استان تهران طی گردهمایی آموزشی که در مرکز منطقه ۷ برگزار شد، مشکلات و راهکارهای این حوزه را بررسی کردند.

دوره های آموزشی اصول و مبانی اطلاع رسانی و مصاحبه فردی با حضور دکتر لیلا نیرومند استاد دانشگاه و عضو انجمن روابط عمومی ایران و همچنین مسئولان روابط عمومی ادارات کل زندانهای کشور و استان تهران در منطقه ۷ آموزشی برگزار شد.

مسئولان روابط عمومی ادارات کل زندانهای سراسر کشور در این گردهمایی که از ۲۰ تا ۲۴ مهرماه ادامه داشت، با جدیدترین دستاوردهای این حوزه آشنا شده، مسائل و راهکارهای موجود به ویژه در بخش فضای مجازی را مطرح و بررسی نمودند.

در مراسم اختتامیه این گردهمایی که افروز کارشناس روابط عمومی سازمان نیز حضور داشت، معاون اداری مالی اداره کل زندانهای استان تهران اظهار داشت: روابط عمومی هدف و چگونگی اجرای برنامه ها را ترسیم می کند و در واقع مشاور امین مدیر و کلیه کارکنان دستگاه است.

علی رستمی ادامه داد: روابط عمومی ها به دلیل جایگاه راهبردی و زیربنایی خود می توانند سازمان را در همگامی با پیشرفت و تحولات جهانی یاری دهد، چراکه روابط عمومی یک واحد پویا و ارگانیک سازمانی است که هیچ گاه در آن سکون و تعطیلی وجود ندارد. در واقع روابط عمومی مجموعه ای است با فعالیت های خطیر، وسیع و شبانه روزی که حیات یک سازمان مستلزم فعالیت مداوم این بخش می باشد و برنامه ها و فعالیتها، بدون آن موفق و اثربخش نخواهد بود.

وی همچنین گفت: روابط عمومی های زندانها به دلیل اهمیت معرفی فعالیتهای اصلاحی و تربیتی و نیز تنویر افکار عمومی نقش برجسته تری نسبت به سازمان های دیگر دارند و بایستی خدمات قشر زندانبان را به عنوان بخشی از حافظان نظم و امنیت در جامعه معرفی نمایند.

بنا به این خبر، در ادامه مراسم از روابط عمومی های ادارات کل زندانهای استانهای همدان، فارس، بوشهر، آذربایجان غربی، هرمزگان و اردبیل که طی ارزشیابی عملکرد سال ۹۷ در حوزه های مختلف مقام های برتر را کسب نموده بودند، تقدیر به عمل آمد.

شایان ذکر است ارزشیابی این فعالیتها در پایان هر سال توسط روابط عمومی سازمان زندانها انجام می پذیرد و حائزان رتبه های برتر در گردهمایی سالانه معرفی می شوند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*