گسترش فضاهای آموزشی و کلاسهای درس مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ


به گزارش روابط عمومی مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ ، حجه الاسلام و المسلمین میرصانعی رئیس اداره فرهنگی و هنری اداره کل زندانهای استان تهران با حضور در مجتمع از بخش های فرهنگی زندانهای مختلف مجتمع بازدید نمودند.
در ابتدای این بازدید در نشستی که با حضور ولیپور سرپرست مجتمع برگزار شد طرفین ضمن تبیین برنامه ها در زمینه مهمترین فعالیتهای مختلف فرهنگی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
ولیپور با اشاره به جمعیت کیفری موجود در مجتمع ، فضای اختصاص یافته به هنرستان پیامبر اعظم(ص) مجتمع را ناکافی دانست و تصریح کرد: گسترش فضاهای آموزشی و از همه مهمتر گسترش فضای مدرسه از مهمترین اولویت های ما می باشد تا جوابگوی درخواست های مددجویان در خصوص حضور در کلاسهای درس باشیم .بدین صورت بازتاب این آموزش را می توان پس از خروج مددجویان، در بین اقشار مختلف جامعه مشاهده کرد.
در ادامه رئیس اداره فرهنگی و هنری اداره کل زندانهای استان تهران گفت: امیدواریم اقدامات لازم در زمینه گسترش فضا های آموزشی صورت گیرد چرا که وجود مجتمع آموزشی در ندامتگاه تهران بزرگ از ضروریات می باشد و امیدواریم با کمک خیرین و بودجه های لازم این اتفاق هر چه زودتر محقق شود.