یادواره ۲۲ شهید در ندامتگاه قزلحصار برگزار شد

بمناسبت گرامی داشت هفته مبارک بسیج ، با حضور فرمانده ناحیه امام هادی (ع) شهرستان کرج یادواره ۲۲ شهید در ندامتگاه قزلحصار برگزار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت امام هادی (ع) شهرستان کرج گفت: در سایه نهادینه سازی فرهنگ ایثار و شهادت باید نسلی انقلابی تربیت کرد که بتوانند در راه تداوم انقلاب نقش آفرینی کنند.

سرهنگ پاسدار علی شعبانی در این آیین با بیان اینکه شهدا با بندگی خدا به این مقام نائل شده‌اند گفت: استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی سه اصل پایدار انقلاب است که به واسطه خون شهدا، قرآن و عترت و با اعتقاد و باور‌های دینی به دست آمده است که باید در حفظ و صیانت آن بکوشیم.

او یادواره شهدا را محفلی برای تبیین راه و سیره شهدا دانست و افزود: استکبارستیزی و ولایت‌پذیری از ویژگی‌های بارز شهیدان در دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و نظام اسلامی است.

شعبانی با تأکید بر ضرورت گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بیان کرد: نیاز امروز جامعه نهادینه سازی ارزش های دینی و فرهنگ ایثار و شهادت و هدایت نسل جوان به سمت این ارزش ها است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه شهدا برای حفظ و بقای اسلام و دین جان خود را فدا کردند، اظهار داشت: امروز همه ما در برابر خون شهدا مدیون هستیم و بایستی با بصیرت و هوشیاری در برابر توطئه های دشمنان ایستاد و جلوی هجمه های آنان گرفته شود.

فرمانده ناحیه امام هادی(ع) به اهمیت و ضرورت برگزاری یادواره های شهدا اشاره کرد و گفت: برگزاری این یادواره ها فرصتی برای تربیت نسلی انقلابی و نهادینه سازی ارزش ها در جامعه است.

بنا به این خبر؛ در این آئین، از ۲۲ خانواده معظم شهدای ندامتگاه قزلحصار تجلیل به عمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*