۱۰۰۰ مددجوی زندان رجایی شهر در مراسم معنوی لیالی قدر شرکت کردند

همزمان با فرا رسيدن شبهاي قدر مراسم با شكوه ويژه ليالي قدر با حضور روحانیون و مددجويان در حسينيه های اندرزگاههای زندان رجایی شهر برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي زندان رجایی شهر، با همت اداره فرهنگي تربيتي و رؤساي اندرزگاهها در آستانه فرا رسيدن شبهاي قدر شب ضربت خوردن اميرالمؤمنين علي (ع) مددجويان درروزها وشبهاي پرفيض ماه مبارك رمضان و همچنين ليالي قدر با تجمع در حسينيه های زندان علاوه بر اقامه نماز جماعت با برگزاری مراسم مختلف مذهبي از جمله قرائت جوشن كبير، زيارت عاشورا و ادعيه مخصوص اين شبها، به احیاء پرداخته و از بركات اين شب بهره مند می گردند.
ضیایی سرپرست زندان رجایی شهر ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت امیر المومنین (ع) ، شبهای قدر را عالی ترین لحظات برای بازگشت مددجویان و بهترین فرصت برای اندیشیدن به اعمال و رفتارهای گذشته و اصلاح آن دانسته و افزود: مددجویان با شرکت درمراسم شبهای قدر روح خود را صیقل می دهند.
وی گفت: هم اکنون در ایام لیالی قدر ماه پر فیض رمضان قرار گرفته ایم بی شک تلاش و همت کارکنان فرهنگی سبب گردیده تا دلها وقلوب مددجویان در شبهای ریزش باران رحمت الهی از هر گونه آلودگی پاک شده که این امر سبب رضای خدا گردیده وکسب فیوضات معنوی در حقیقت حلقه اتصال آنان با خالق هستی شده است.
طي اين گزارش آئين باشكوه ليالي قدر شبهاي ۲۱ و۲۳ همانند شب ۱۹ با هماهنگي روساي اندرزگاهها و با حضور بیش از هزار مددجو برگزار خواهد گرديد تا آنان بتوانند با توسل به ائمه اطهار و حضرت علي (ع) به بازسازي شخصيت خود بپردازند.
گفتنی است در پایان مراسم، سفره های ویژه سحری برای مددجویان شب زنده دار پهن گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*