۱۸ذی الحجه در زندان رجائی شهر

%d9%85%d8%b1%d8%a7%d8%b3%d9%85-%d8%b9%db%8c%d8%af-%d8%ba%d8%af%db%8c%d8%b12به گزارش روابط عمومی زندان رجائی شهر، آیین محوری جشن ولایت و امامت با همت اداره امور فرهنگی و تربیتی این زندان در دارالقرآن شهید لاجوردی با شرکت پرشور مددجویان و دوستداران امیر مومنان حضرت علی (ع) و خاندان عصمت و طهارت برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین محقق سخنران این مراسم گفت: اسلام، قرآن و سنت بدون ولایت درست نیست و اثری که باید بگذارد را ندارد. ایشان افزود: خداوند از دین بدون ولایت ناراضی است که این موضوعات نشان از اهمیت موضوع ولایت دارد. وی با اشاره به اینکه امروز وهابیت به نام قرآن جنایت می کند و ملت مظلومی مانند یمن را قتل و عام می کند اظهار کرد: این جنایات به سبب این است که قرآن را به خواسته خود برداشت می کنند و مفهوم شرک را آنچنان که خود می خواهند تعبیر می کنند.

وی با بیان اینکه قرآن و اهل بیت(ع) باید تا روز قیامت در کنار یکدیگر باشند و در این صورت کامل می شوند گفت: امروز به واسطه برداشت نادرست از مفاهیم قرآن داعش به وجود آمده است.
تواشیح و اجرای سرود، ذکر ۱۱۰ یاعلی و دعا ، مولودی خوانی در مدح اهل بیت (ع) و توزیع شکلات و شیرینی از دیگر برنامه های این مراسم بود.
همچنین آذین بندی کلیه اماکن زندان ، عیدی گرفتن از سادات و قرائت ختم قرآن کریم به نیت تعجیل در فرج امام زمان (عج) و ختم صلوات بخشی از دیگر برنامه های نشاط و سرور عاشقان امامت و دلباختگان ولایت در سایر اماکن و اندرزگاههای این زندان بود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*